Cena regularna:
979,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Producent
EMPORIO ARMANI
Rodzaj
DAMSKI
Gwarancja
2 LATA
Wodoszczelność
30 METRÓW
Mechanizm
KWARCOWY
Rodzaj koperty
STAL SZLACHETNA
Kolor tarczy
PERŁOWY
Cechy tarczy
MASA PERŁOWA, ZDOBIENIE KRYSZTAŁKAMI
Szkiełko
MINERALNE
Typ paska
STAL SZLACHETNA / MESH
Kolor paska
ZŁOTY
Szerokość koperty
32.00 MM
Grubość koperty
14.00 MM
Model
AR11321
EAN
4048803168943
-
Co jest w zestawie?
Oryginalne firmowe opakowanie Emporio Armani
Instrukcja obsługi w języku polskim
Dokumenty dotyczące gwarancji
(Czas gwarancji wynosi 24 miesiące. Gwarancja realizowana jest przez autoryzowany serwis producenta, którego adres znajduje się w dokumentacji zegarka)
>>> KUPUJESZ PRODUKT Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI<<<
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |
| Kamienie | Cyrkonie |





Grawerowanie 















