na wyczerpaniu
Opis
- Marka: DKNY
• Model / numer referencyjny: DK1L037M0015
• Kolekcja: Soho Mini
• Mechanizm: kwarcowy
• Typ mechanizmu: Japan
• Wyświetlanie: analogowe
• Funkcje: godzina, minuta, sekunda
• Materiał koperty: stal nierdzewna
• Kolor koperty: srebrny
• Wykończenie koperty: polerowane
• Kształt koperty: okrągły
• Średnica koperty: 30 mm
• Grubość koperty: 7 mm
• Bezel: stały
• Dekiel: stal nierdzewna, wciskany
• Szkło: mineralne
• Kolor tarczy: srebrny
• Indeksy: kryształki / cyrkonie
• Materiał bransolety: stal nierdzewna
• Typ bransolety: mesh
• Kolor bransolety: srebrny
• Szerokość bransolety: 10 mm
• Zapięcie: skladane
• Wodoszczelność: 5 ATM
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 10 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie na tarczy |
Grawerowanie 















