Cena regularna:
1 069,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny kaliber 8204, z rezerwą chodu 42 godziny.
- Koperta: Stal nierdzewna, średnica 42 mm, wysokość 12 mm.
- Szkło: Szkło mineralne odporne na zarysowania.
- Wodoszczelność: 20 ATM / 200 m
- Tarcza: Niebieska z indeksami i wskazówkami pokrytymi luminową.
- Bezel: Jednokierunkowy obrotowy bezel nurkowy z aluminiową wkładką.
- Dekiel: Zakręcany.
- Koronka: Zakręcana.
- Pasek: Czarny gumowy pasek z klasycznym zapięciem na sprzączkę.
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data, dzień tygodnia.
- Waga: 100 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | PROMASTER |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















