Cena regularna:
4 029,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Typ mechanizmu: Automatyczny, kaliber 9051.
- Materiał koperty: Tytan z powłoką DLC (Diamond-Like Carbon), która zapewnia większą trwałość i odporność na zarysowania.
- Średnica koperty: 41 mm.
- Grubość koperty: 12 mm.
- Szerokość paska: 20 mm.
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania.
- Wodoszczelność: 20 ATM
- Tarcza: Szara z jasno świecącymi wskazówkami i indeksami.
- Bransoleta: Czarna, wykonana z tytanu, z zapięciem typu deployant.
- Funkcje dodatkowe: Datownik, świecące wskazówki i indeksy, koronka na śrubę.
- Waga: 111 gramów.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Tytan |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Tytan |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















