na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Eco-Drive, zasilany światłem, z mechanizmem J710.
- Koperta: Ze stali nierdzewnej, średnica 29 mm.
- Szkło: Mineralne
- Tarcza: W kolorze pastelowego różu.
- Wodoszczelność: Do 30 metrów (3 ATM), odpowiednia do codziennego użytkowania, ale nie do nurkowania.
- Bransoleta: Ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.
- Dodatkowe funkcje: Wyświetlanie daty oraz wskaźnik rozładowania baterii.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 29 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















