na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Citizen CA4592-85A to elegancki model z serii Eco-Drive Chronograph o średnicy koperty wynoszącej 41 mm, wykonanej ze złotego stali nierdzewnej. Posiada bransoletę z tego samego materiału z bezpiecznym zapięciem. Model jest wyposażony w szkiełko mineralne, które jest odporne na zarysowania, a jego tarcza ma kolor biały z podświetlanymi wskazówkami, co ułatwia odczyt w słabym oświetleniu.
Zegarek ma mechanizm Eco-Drive, który jest zasilany światłem, eliminując potrzebę wymiany baterii. Funkcje obejmują chronograf z maksymalnym czasem pomiaru 60 minut i dokładnością do 1/5 sekundy, wskaźnik rozładowania baterii oraz wyświetlanie daty. Zegarek jest wodoodporny do 100 metrów (10 ATM), co oznacza, że jest odpowiedni do pływania, ale nie do nurkowania.
Zarys koperty jest ośmiokątny, co dodaje stylu i nowoczesności. Całość prezentuje się bardzo elegancko i jest z pewnością odpowiednia na wiele okazji.
- Mechanizm: Eco-Drive, zasilany światłem, z kalibrem B620.
- Funkcje: Chronograf, maks. 60 min, 1/5 sekundy, wskaźnik rozładowania baterii, wyświetlacz 24-godzinny, data.
- Koperta: Ze złotej stali nierdzewnej, średnica 41 mm, wodoszczelność 10 ATM (100 metrów).
- Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania.
- Tarcza: Biała z podświetlanymi wskazówkami.
- Bransoleta: Ze złotej stali nierdzewnej, z zapięciem bezpiecznym.
- Szerokość paska: 22 mm.
- Grubość koperty: 12 mm.
- Waga: 145 g.
- Rezerwa mocy: 270 dni.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















