na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Chronograph Sports
Mechanizm: Eco-Drive, kaliber B162 (zasilany światłem, bez potrzeby wymiany baterii)
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 44 mm
Grubość koperty: 12 mm
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Dekiel: Solidny
Wodoszczelność: 100 m (10 bar)
Tarcza: Czarna z srebrnymi wskazówkami i indeksami
Bezel: Stały
Bransoleta: Stal nierdzewna
Zapięcie: Zatrzaskowe
Funkcje: Chronograf (60 sekund, 60 minut), data na godzinie 3, godziny, minuty, sekundy
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |
Produkty powiązane
989,00 zł
Cena regularna:
1 169,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 149,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
949,00 zł
Cena regularna:
1 249,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 189,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 019,00 zł
Cena regularna:
1 229,00 zł
999,00 zł
Cena regularna:
1 069,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 049,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 599,00 zł
Cena regularna:
1 719,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 549,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 519,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 529,00 zł
Cena regularna:
2 029,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 529,00 zł
Cena regularna:
2 329,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 429,00 zł
Cena regularna:
2 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny




Grawerowanie 















