Cena regularna:
479,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Citizen Classic BI5070-57A jest eleganckim męskim modelem, który cechuje się ponadczasowym stylem i luksusem. Wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej, co zapewnia trwałość i solidność. Ma okrągłą kopertę, która idealnie przylega do nadgarstka, dodając uroku i elegancji. Wyposażony jest w kwarcowy mechanizm zasilany baterią, co gwarantuje dokładność chodu +/- 20 sekund na miesiąc. Posiada szkiełko mineralne o średniej odporności na zarysowania i wysokiej odporności na pęknięcia.
Koperta i bransoleta w kolorze stalowym doskonale komponują się z białym odcieniem tarczy, nadając zegarkowi nowoczesny charakter. Wodoodporność na poziomie 50 metrów umożliwia użytkowanie zegarka podczas kąpieli czy mycia samochodu bez obaw o jego uszkodzenie. Model ten jest dostępny również z bezpłatnym grawerowaniem, co może być atrakcyjną opcją na prezent.
- Styl: Elegancki, męski zegarek.
- Pochodzenie: Japońskie.
- Koperta:
- Materiał: Stal szlachetna.
- Kształt: Okrągły.
- Kolor: Stalowy.
- Bransoleta:
- Materiał: Stal szlachetna.
- Kolor: Srebrny.
- Tarcza:
- Kolor: Biały.
- Szkiełko: Mineralne
- Mechanizm: Kwarcowy Citizen G111, zasilany baterią o żywotności ok. 1-2 lata, dokładność +/- 20 sekund na miesiąc.
- Wodoszczelność: 50m (5 ATM, 5 Bar) - odporny na działanie wody przy codziennym użytkowaniu, np. podczas kąpieli czy mycia samochodu.
- Dodatkowe funkcje: Możliwość grawerowania.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | CLASSIC |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















