na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy, z funkcją chronografu
Szkło: Mineralne, odporne na zarysowania
Wodoodporność: 50 metrów (5 ATM)
Tarcza: Szara z czerwonymi akcentami i funkcją daty
Bransoleta: Stalowa, zapięcie typu deployment
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















