na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy
Szkło: Mineralne, odporne na zarysowania
Wodoodporność: 30 metrów (3 ATM)
Tarcza: Niebieska z wykończeniem sunray i funkcjami daty, dnia tygodnia oraz 24-godzinnej wskazówki
Bransoleta: Stalowa, w kolorze srebrnym
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 30m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















