Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Bulova 98B409 Sutton to zegarek z chronografem męski o średnicy 41 mm, który wyróżnia się klasycznym, eleganckim designem. Posiada kopertę ze stali nierdzewnej, czarny pasek z cielęcej skóry oraz kwarcowy mechanizm zasilany baterią. Jest wodoodporny do 3 ATM, co oznacza, że jest odporny na niewielkie zachlapania, ale nie nadaje się do pływania czy nurkowania.
- Mechanizm: Kwarcowy (na baterię).
- Materiał koperty: Stal nierdzewna z matowym i polerowanym wykończeniem.
- Średnica koperty: 41 mm.
- Grubość koperty: 10 mm.
- Tarcza: Szara z podświetlanymi wskazówkami, które ułatwiają odczyt w ciemności.
- Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania.
- Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, data, chronograf.
- Pasek: Czarny, wykonany z cielęcej skóry, z zapięciem na sprzączkę.
- Wodoszczelność: 3 ATM (odporny na zachlapania, nie nadaje się do pływania).
- Zapięcie: Klasyczna sprzączka.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















