na wyczerpaniu
Opis
Kaliber: 83S0
Rezerwa chodu: 60 godzin
Średnica koperty: 41 mm
Materiał koperty: brąz (CuSn8)
Kolor koperty: złotobrązowy
Kolor tarczy: niebieski
Szkło: szafirowe, podwójnie wypukłe, powłoka antyrefleksyjna
Pasek: gumowo-tekstylna Cordura®, niebieska
Szerokość paska: 18 mm
Wodoodporność: 200 metrów (20 ATM)
Funkcje: wskaźnik wilgoci, podświetlane wskazówki i indeksy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Brązowy |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Niebieski |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















