Boccia 3633-04 Watch Titanium - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
- Średnica koperty: 40 mm
- Grubość koperty: 9 mm
- Materiał koperty: Tytan
- Kolor koperty: Srebrny, matowy/polerowany
- Kolor tarczy: Niebieski
- Materiał paska: Tytan
- Kolor paska: Srebrny
- Szerokość paska: 20 mm
- Rodzaj zapięcia: Zapięcie składane
- Mechanizm: Kwarcowy
- Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM)
- Szkiełko: Szafirowe, antyrefleksyjne
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
- Dodatkowe cechy: Luminescencyjne wskazówki i indeksy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















