Cena regularna:
769,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Ten model jest doskonałym przykładem luksusowych zegarków marki Bering, słynącej na całym świecie z wysokiej jakości swoich produktów. Zegarek posiada kwarcowy mechanizm, co zapewnia precyzję i trwałość, a jego bransoletka wykonana jest z chirurgicznej stali, co gwarantuje elegancję oraz wyjątkową wytrzymałość. Średnica koperty wynosi 32mm, co czyni go idealnym na co dzień, a szafirowe szkło jest odporne na zarysowania, zapewniając długotrwałość zegarka. Z wodoodpornością 3 ATM jest odpowiedni do codziennych aktywności takich jak mycie rąk czy noszenie podczas deszczowych dni.
Rodzaj szkła: Szafirowe, płaskie
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Kolor koperty: Polerowana srebrna
Długość koperty: 38 mm
Wysokość koperty: 5 mm
Szerokość koperty: 32 mm
Średnica koperty: 32 mm
Materiał paska: Siatka milanese
Kolor paska: Srebrny
Długość paska: 180 mm
Szerokość paska: 14 mm
Typ zapięcia: Zapięcie bezpieczeństwa
Kolor tarczy: Biały
Materiał tarczy: Perłowa
Wodoszczelność: 3 ATM
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















