Cena regularna:
1 169,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta:
- Materiał: Tytan
- Kolor: Złoty
- Kształt: Owalna
- Średnica: 30 mm
- Grubość: 7 mm
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 10 ATM (odporność na zachlapania, deszcz, pływanie)
- Tarcza: Biała z indeksami w kolorze złotym
- Bransoleta:
- Materiał: Tytan
- Kolor: Złoty
- Szerokość: 15 mm
- Zapięcie: Składane zapięcie
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
- Waga: 40 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | TITANIUM |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | TITANIUM |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















