Cena regularna:
979,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna (316L)
- Kolor: Polerowane i szczotkowane czarne wykończenie
- Kształt: Okrągła
- Średnica: 43 mm
- Grubość: 11 mm
- Szkło: Płaskie szkło szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 10 ATM (odporność na zachlapania, deszcz, pływanie, ale nie nurkowanie)
- Tarcza: Niebieska z efektem sunray
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna (czarna)
- Kolor: Czarny
- Długość: 210 mm
- Szerokość: 22 mm
- Zapięcie: Zapięcie motylkowe
- Funkcje: Chronograf, datownik, godziny, minuty, sekundy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















