Cena regularna:
919,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Solar (kwarcowy)
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna (polerowane/szczotkowane złoto)
- Kształt: Okrągła
- Średnica: 31 mm
- Grubość: 8 mm
- Szkło: Płaskie szkło szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 5 ATM (odporność na deszcz, prysznic, krótkotrwałe zanurzenie w wodzie)
- Tarcza: Biała z indeksami w kolorze złotym
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna (milanese)
- Kolor: Srebrny
- Długość: 200 mm
- Szerokość: 10 mm
- Zapięcie: Zapięcie bezpieczeństwa
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 10 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 31 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















