Cena regularna:
789,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek charakteryzuje się okrągłą kopertą o srebrnym wykończeniu, wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje jego trwałość oraz odporność na codzienne użytkowanie. Różowa tarcza zegarka, w połączeniu z różowym paskiem, nadaje całości kobiecego charakteru i subtelnej elegancji. Minimalistyczny design zegarka, wraz z dodatkowym akcentem w postaci kolczyków, tworzy spójny i stylowy zestaw, który będzie odpowiedni na różne okazje - od codziennych po te bardziej oficjalne.
Zestaw Bering 14134-999-GWP to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie ponadczasową klasykę połączoną z nutą współczesności. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi, zegarek ten może być zarówno subtelnym dodatkiem do dnia codziennego, jak i eleganckim uzupełnieniem wieczorowej kreacji.
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Wykończenie koperty: Polerowane
Wodoszczelność: 30 m (3 ATM)
Kolor paska: Różowy
Kolor tarczy: Różowy
Kolor koperty: Srebrny
Kształt zegarka: Okrągły
Styl: Klasyczny
Funkcje: Wodoodporny
Mechanizm: Kwarcowy
Materiał paska: Stal nierdzewna, Metal
Typ wyświetlacza: Analogowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















