Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna (316L)
- Kolor: Polerowane srebro
- Kształt: Okrągła
- Średnica: 22 mm
- Grubość: 6 mm
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 3 ATM (odporność na zachlapania i deszcz)
- Tarcza: Biała masa perłowa
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Srebrny
- Szerokość: 8 mm
- Zapięcie: Składane zapięcie
- Funkcje: Godziny, minuty
- Waga: 30 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 20 - 25 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 22 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















