na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Elegance
Mechanizm: Kwarcowy, kaliber Ronda 762 (zasilany baterią)
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 34 mm
Grubość koperty: 7 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Solidny
Wodoszczelność: 30 m (3 bar)
Tarcza: Srebrna z analogowym wskazaniem czasu
Bezel: Stały
Bransoleta: Stal nierdzewna
Zapięcie: Regulowane zapięcie na zatrzask (G-Link)
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |
Produkty powiązane
989,00 zł
Cena regularna:
1 169,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 149,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
949,00 zł
Cena regularna:
1 249,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 189,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 019,00 zł
Cena regularna:
1 229,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 069,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 049,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 599,00 zł
Cena regularna:
1 719,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 549,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 519,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 529,00 zł
Cena regularna:
2 029,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 529,00 zł
Cena regularna:
2 329,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 399,00 zł
Cena regularna:
2 400,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny




Grawerowanie 















