Cena regularna:
750,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy (analogowy, multifunkcyjny).
Model mechanizmu: Japan Movt (multifunkcja 3-subtarczowa).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, czas 24-godzinny, dzień tygodnia, data.
Precyzja: Standardowa dokładność kwarcu (ok. ±20 s/mies.).
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna.
Średnica: 42 mm.
Grubość: ok. 8,9–9 mm.
Odporność na wodę: 30 m (3 ATM) – odporność na zachlapania.
Szkiełko: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Czarny (sunray).
Indeksy: Wskazania liniowe (baton).
Funkcje dodatkowe: Trzy subtarcze (24h, dzień tygodnia, data); wskazówki i indeksy z warstwą luminescencyjną.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna, kolor czarny.
Szerokość: 20 mm.
Zapięcie: Składane (fold-over) z zabezpieczeniem.
Dodatkowe funkcje
Wskazania 24h, day-date na subtarczach; solidny dekiel pełny.
Wytrzymałość i trwałość
Stalowa konstrukcja i mineralne szkło zapewniają odporność na codzienne użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Monochromatyczna, nowoczesna czerń w stylu Dante – elegancja z nutą sportu.
Wykończenie: Matowo-polerowane powierzchnie.
Idealny dla
Osób szukających uniwersalnego, męskiego zegarka łączącego prostotę, funkcjonalność i nowoczesny styl.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Wyposażenie | Bransoleta |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 30m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















