na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Tuskegee Airmen 40 mm
Numer producenta
AV-4103-01
Edycja limitowana
Tak, X/310
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,07 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
40 mm
Grubość obudowy
13 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
hartowane, szkło mineralne
Dół obudowy
przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Materiał paska zegarka
Skóra naturalna
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
20 mm
Maks. obwód nadgarstka
230 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















