na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Japoński mechanizm Meca-quartz z funkcją chronografu
- Funkcje: Chronograf, godzina, minuta, sekunda, podwójny czas, wyświetlanie 24-godzinne
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 42 mm
- Grubość: 12 mm
- Lug to lug: 50 mm
- Kolor: Szary (Ghost Grey)
- Kształt: Okrągła
- Tył koperty: Zakręcany
-
Szkło:
- Typ: Szkło mineralne z powłoką antyrefleksyjną
-
Tarcza:
- Kolor: Kremowy
- Oznaczenia: Nakładane indeksy z luminescencją Swiss Newlite
-
Bezel:
- Rodzaj: Stały
-
Pasek:
- Materiał: Skóra cielęca
- Kolor: Szary
- Szerokość: 22 mm
- Zapięcie: Klasyczna sprzączka
-
Wodoszczelność:
- 5 ATM (odporny na zachlapania i krótkotrwałe zanurzenie, np. podczas kąpieli, ale nie nadaje się do pływania)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Kremowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















