na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Spitfire Chronograf 42 mm
Nr pozycji producenta
AV-4089-04
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,09
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
24-godzinny, Chronograf, Data, Godzina, Minuta, Sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
42 mm
Grubość koperty
14 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Szary
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
utwardzony, szkło mineralne
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Niebieski
Oświetlenie
iluminacja
Materiał paska zegarka
Skóra cielęca
Kolor paska zegarka
Niebieski
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
22 mm
Maks. obwód nadgarstka
230 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















