na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Japoński kwarcowy Miyota 6S50
- Koperta: Stal nierdzewna, średnica 45 mm, grubość 15 mm
- Szkiełko: Mineralne z powłoką antyrefleksyjną
- Tarcza: Srebrna z wielowarstwowym designem i dużym wyświetlaczem daty
- Pasek: Skórzany
- Wodoszczelność: 50 metrów
- Funkcje: Chronograf z trzema sub-tarczami, „Grande Date”
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















