Cena regularna:
1 599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ mechanizmu
automatyczny
Liczba kamieni
21
Gwarancja
2 lata
Koperta
Wodoszczelność
50 m (5 bar)
Kolor koperty
różowe złoto
Materiał koperty
stal
Kształt koperty
okrągła
Zakręcany dekiel
tak
Przeszklony dekiel
tak
Szerokość koperty
43 mm
Grubość koperty
13.0 mm
Tarcza
Kolor tarczy
niebieski
srebrny
Wskazanie czasu
analogowe
Typ tarczy
typu skeleton
Szkło
Rodzaj szkła
mineralne
Pasek
Pasek/Bransoleta
pasek
Zapięcie
na sprzączkę
Kolor paska/bransolety
niebieski
Materiał paska/bransolety
skóra naturalna
Maksymalny obwód (koperta + pasek)
20.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie
22 mm
Informacje ogólne
Pochodzenie
europejskie
Styl
elegancki
fashion / modowy
klasyczny
EAN
4064092111941
Model
AR60050
Kategoria
zegarki męskie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Wielokolorowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















