Cena regularna:
1 329,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Marka : ZEPPELIN
Model : 7666-4
Rodzaj : Produkt męski
Mechanizm : automatyczny
Kaliber Mechanizmu : Miyota 82S5
Rezerwa chodu : 42 godziny
Materiał koperty : stal
Kolor koperty: srebrny
Kolor tarczy : brązowy
Szkiełko : mineralne
Typ paska : Pasek
Kolor paska : Brązowy
Szerokość paska : 20
Długość paska : 20
Wodoszczelność : 50m = WR50
Szerokość koperty: 41.00mm
Szerokość koperty LUG to LUG:45,00 mm
Grubość koperty : 13.00mm
Waga całkowita : 68 g
Fazy księżyca : Nie
Zakręcana koronka : Nie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Brązowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















