na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy
Producent mechanizmu: Miyota (Citizen, Japan)
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda
Precyzja: Stabilna i dokładna praca z minimalnymi odchyleniami
Koperta
Materiał: Stal szlachetna
Wymiary: 38 x 46 x 8 mm
Kształt: Okrągła
Powłoka: IPS (antyalergiczna, odporna na ścieranie)
Kolor koperty: Różowe złoto / fioletowy
Szkiełko
Typ: Mineralne
Właściwości: Odporne na drobne zarysowania i uderzenia
Tarcza
Kolor: Fioletowy
Średnica tarczy: 40 mm
Indeksy: Liniowe
Wskazówki: Z powłoką luminescencyjną
Czytelność: Bardzo dobra dzięki kontrastowym elementom
Bransoleta
Materiał: Stal szlachetna
Typ: Siatka (mesh)
Szerokość: 16 mm przy kopercie, zwężana do 14 mm
Kolor: Fioletowy / różowe złoto
Zapięcie: Zabezpieczane przed przypadkowym odpięciem
Maksymalny obwód wewnętrzny: ok. 17,5 cm
Wodoszczelność
Klasa: WR30 / 3 BAR (ochrona przed zachlapaniami)
Dodatkowe funkcje
Luminiscencja: Wskazówki świecące po naświetleniu
Wytrzymałość i trwałość
Materiały: Wysokiej jakości stal i trwała powłoka IPS
Komfort użytkowania: Antyalergiczne wykończenie
Design i estetyka
Styl: Elegancki z nowoczesnym, kobiecym charakterem
Wykończenie: Połączenie połysku i subtelnych detali
Idealny dla
Kobiet ceniących elegancję i modny design
Osób szukających stylowego zegarka do codziennych i eleganckich stylizacji
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Fioletowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Fioletowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane z przyciskiem |




Grawerowanie 















