Cena regularna:
1 099,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm: kwarcowy Swiss Made (Ronda 705)
-
Średnica koperty: 43 mm
-
Grubość koperty: 11 mm
-
Materiał koperty: stal nierdzewna, wykończenie matowe
-
Szkło: mineralne, hartowane
-
Tarcza: czarna, z luminescencyjnymi wskazówkami i indeksami
-
Pasek: czarny, silikonowy, szerokość 22 mm, z zapięciem sprzączkowym
-
Wodoszczelność: 10 ATM (100 m)
-
Funkcje: godzina, minuta, sekunda, datownik
-
Waga: 81 g.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowo - cyfrowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















