Cena regularna:
4 719,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 43 mm
- Grubość: 12 mm
- Wodoszczelność: 20 ATM (200 metrów)
- Bezel: Ceramiczny, jednokierunkowy obrotowy
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny z matowym wykończeniem
- Indeksy i wskazówki: Luminescencyjne (Super-LumiNova®)
- Okienko daty
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny (mechaniczny)
- Kaliber: Sellita SW200
- Rezerwa chodu: 38 godzin
-
Szkło:
- Szkło szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną
-
Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Srebrny
- Zapięcie: Podwójne zabezpieczenie
-
Dodatkowe cechy:
- Zakręcany dekiel z przezroczystym okienkiem
- Ochrona przed wstrząsami i właściwości antymagnetyczne
- Waga: 7.4 oz (około 210 g)
- Szerokość lugs: 21 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















