Cena regularna:
1 799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna z powłoką PVD
- Średnica: 42 mm
- Grubość: 11 mm
- Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów), odpowiednia do pływania i snorkelingu
- Bezel: Stały, polerowany
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny z matowym wykończeniem
- Indeksy i wskazówki: Luminescencyjne (Super-LumiNova®)
- Okienko daty na godzinie 3
-
Mechanizm:
- Typ: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, GMT, data
-
Szkło:
- Szkło szafirowe, potrójnie powlekane antyrefleksyjną powłoką
-
Bransoleta:
- Materiał: Guma
- Kolor: Pomarańczowy
- Zapięcie: Zatrzaskowe
-
Dodatkowe cechy:
- Zakręcany dekiel
- Ochrona koronki
- Waga: 77 g
- Szerokość paska: 21 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Pomarańczowy |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















