brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Nr pozycji producenta
VEVF00220
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,04
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
36 mm
Grubość koperty
10 mm
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Różowe złoto, Srebro
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Srebro
Materiał paska zegarka
Skóra cielęca
Kolor paska zegarka
Różowy
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
17 mm
Maks. obwód nadgarstka
190 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 17 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















