na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
V-Virtus 28mm
Nr producenta
VET300621
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,07
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
28 mm
Grubość koperty
8 mm
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebro
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Srebro
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebro
Zapięcie
Zapięcie motylkowe
Szerokość paska
15 mm
Maks. obwód nadgarstka
185 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 28 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
Grawerowanie 















