Cena regularna:
2 099,00 zł
brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
V-Virtus 28mm
Nr producenta
VET300521
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,03
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
28 mm
Grubość koperty
8 mm
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Złoto
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Złoty
Materiał paska zegarka
Skóra cielęca
Kolor paska zegarka
Czerwony
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
12 mm
Maks. obwód nadgarstka
180 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 28 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czerwony |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















