Cena regularna:
3 049,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: V-Code
Mechanizm: Kwarcowy, szwajcarskiej produkcji
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 43 mm
Grubość koperty: 14 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną
Dekiel: Pełny, stal nierdzewna, zakręcany
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
Tarcza: Srebrna ze złotymi elementami
Pasek: Skórzany, czarny, z zapięciem na sprzączkę
Funkcje: Godziny, minuty
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 23 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















