Cena regularna:
2 049,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Audrey
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna, wykończenie matowe i polerowane, w kolorze złotym
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 8 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną
Dekiel: Zakręcany, stalowy
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Srebrna
Bezel: Stały
Bransoleta: Skórzana, w kolorze różowym, szerokość 18 mm, z zapięciem na klamrę
Funkcje: Godziny, minuty
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















