Cena regularna:
2 649,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Damski chronograf Sport Tech 40 mm
Nr pozycji producenta
VEKB00622
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,14
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
Wyprodukowano w Szwajcarii
Funkcje
Chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
40 mm
Grubość koperty
12 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Złoto Srebro
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Srebro
Oświetlenie
iluminacja
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Złoto Srebro
Zapięcie
Zapięcie motylkowe
Szerokość paska
20 mm
Maks. obwód nadgarstka
220 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















