Cena regularna:
2 249,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: V-Essential
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna, złocona, polerowana
Średnica koperty: 40 mm
Grubość koperty: 8 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną
Dekiel: Solidny, stal nierdzewna
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Srebrna z motywem głowy Meduzy
Bezel: Stały, złocony
Bransoleta: Czarny skórzany pasek z cielęcej skóry, z zapięciem na sprzączkę
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















