brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Imperium Palazzo
Numer producenta
VECQ00918
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,05 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
34 mm
Grubość obudowy
11 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Złoty
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
tłoczony, spód ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Niebieski
Materiał paska zegarka
Skóra naturalna
Kolor paska zegarka
Niebieski
Zapięcie
Zapięcie składane
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
190 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















