Cena regularna:
2 429,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: V-Race Diver
Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy (zasilany baterią)
Koperta: Stal nierdzewna, matowa i polerowana powierzchnia
Średnica koperty: 46 mm
Grubość koperty: 12 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Stal nierdzewna, przykręcany
Wodoszczelność: 200 m (20 ATM)
Tarcza: Czarna z luminescencyjnymi indeksami i wskazówkami, z czerwonymi i fosforyzującymi akcentami
Bezel: Obrotowy, z oznaczeniami czasu nurkowania
Bransoleta: Stal nierdzewna w kolorze srebrnym, szerokość 22 mm
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















