na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: V-Circle
Mechanizm: Kwarcowy (Swiss Made)
Koperta: Stal nierdzewna 316L z powłoką PVD w kolorze złotym
Średnica koperty: 42 mm
Grubość koperty: 8 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Stal nierdzewna, zamknięty z grawerunkiem głowy Meduzy
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Złota z indeksami w kolorze złotym oraz luminescencyjnymi wskazówkami, logo Meduzy na godzinie 12
Bezel: Stały, stal nierdzewna
Bransoleta: Pasek skórzany z zapięciem na sprzączkę
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















