brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Hellenium
Numer producenta
V12050016
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,10 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
35 mm
Grubość obudowy
10 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Różowe złoto, srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Zielony
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Różowe złoto, srebrny
Zapięcie
Zapięcie motylkowe
Szerokość paska
16 mm
Maks. obwód nadgarstka
185 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















