na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: V-Twist
Mechanizm: Kwarcowy, szwajcarski mechanizm
Koperta: Stal nierdzewna, kolor srebrny
Średnica koperty: 36 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
Tarcza: Granatowa z analogowym wyświetlaczem, złote wskazówki
Bezel: Stały, wykonany ze stali nierdzewnej
Bransoleta/Pasek: Skórzany, granatowy pasek z zapięciem na zatrzask
Funkcje: Godziny, minuty
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















