Cena regularna:
2 429,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Hellenyium
Mechanizm: Kwarcowy (RONDA 515, Swiss Made)
Koperta: Stal nierdzewna, srebrna, o średnicy 35 mm
Grubość koperty: 10 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Solidny, stalowy
Wodoszczelność: 30 m (3 ATM)
Tarcza: Czarna z indeksami i wskazówkami w kolorze srebrnym, funkcja daty
Bezel: Stały, stalowy
Bransoleta: Stal nierdzewna, szerokość 16 mm, z zapięciem motylkowym
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















