Cena regularna:
2 429,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Szwajcarski mechanizm kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna pokryta powłoką PVD w kolorze szarym
Średnica koperty: 46 mm
Grubość koperty: 11 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną
Dekiel: Zakręcany, stalowy
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Srebrna z czarnymi, luminescencyjnymi wskazówkami i indeksami
Bezel: Stały, czarny, stalowy
Bransoleta: Silikonowa, w kolorze zielonym z czarnymi elementami, z zapięciem motylkowym
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















