Cena regularna:
2 669,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
P68 Pathfinder 46 mm
Numer producenta
109035
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,11 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
24-godzinny, kompas, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
46 mm
Grubość obudowy
13 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 ATM
Kolor obudowy
Czarny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Koronka
Wkręcana
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Zielony
Materiał paska zegarka
Tkanina
Kolor paska zegarka
Zielony
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
24 mm
Maks. obwód nadgarstka
240 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Tkanina |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















