Cena regularna:
1 589,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
P96 OdP Evolution
Numer producenta
108673
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,07 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Plastikowy
Szerokość obudowy
44 mm
Grubość obudowy
14 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
20 ATM
Kolor obudowy
Czarny
Powierzchnia
Matowa
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
Dno plastikowe, przykręcane
Kolor tarczy
Czarny
Materiał paska zegarka
Tkanina
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
22 mm
Maks. obwód nadgarstka
235 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Plastik |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tkanina |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















