Cena regularna:
459,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: stal szlachetna, srebrna
Średnica koperty: 43 mm
Grubość koperty: 10 mm
Bezel: niebiesko-czerwony
Tarcza: niebieska, z liniowymi indeksami i luminescencyjnymi wskazówkami
Szkiełko: mineralne
Pasek: silikonowy, niebieski
Szerokość paska: 20 mm
Wodoszczelność: 50 metrów
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Silikon |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















