Cena regularna:
549,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: stal szlachetna, srebrna
Średnica koperty: 45 mm
Grubość koperty: 10 mm
Tarcza: granatowa, z subtarczami wskazującymi dzień miesiąca, dzień tygodnia oraz czas 24-godzinny
Szkiełko: mineralne
Bransoleta: stal szlachetna, dwukolorowa (srebro i złoto)
Szerokość bransolety: 21 mm
Wodoszczelność: 50 metrów
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















