Cena regularna:
479,00 zł
duża ilość
Opis
Koperta: stal szlachetna, grafitowa
Szerokość koperty: 47 mm
Grubość koperty: 10 mm
Tarcza: grafitowa, z rozbudowanym datownikiem (dzień miesiąca, dzień tygodnia, czas 24-godzinny)
Szkiełko: mineralne
Bransoleta: stal szlachetna, grafitowa
Szerokość bransolety: 20 mm
Wodoszczelność: 50 metrów (odporny na deszcz i zachlapania)
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















